Nuotakos rinkinys: reikalingiausių daiktų sąrašas vestuvių dieną

Nuotakos rinkinys: reikalingiausių daiktų sąrašas vestuvių dieną

Vestuvių diena kupina džiaugsmo, įtampos ir net streso, nes beveik visose vestuvėse pasitaiko nedidelių nesklandumų. Žinoma, nuotaika nepasikeis, jeigu būsite tam pasiruošusios iš anksto ir sugebėsite viską greitai išspręsti.
Šventės dieną daugiausiai laiko praleidžiu su nuotaka ir jos išrinktuoju, fiksuoju kiekvieną jų akimirką, todėl labai svarbu juos abu matyti laimingus ir besišypsančius. Jeigu jaunieji atsipalaidavę, tuomet ir nuotraukos būna daug šiltesnės. Jau septynerius metus fotografuoju poras, todėl puikiai žinau, ką reikėtų turėti nuotakai, jeigu ji nori visą dieną atrodyti lyg ką tik išėjusi iš grožio salono. Tad dalinuosi savo patarimais, ką pasiruošti ir turėti vestuvių metu, kad nė vienas netikėtumas nesugadintų jums nuotaikos – juk kartais net nesusimąstome apie paprasčiausius dalykus, kurių gali prireikti.
Nuotakos įvaizdį sudaro vestuvinė suknelė, makiažas, šukuosena, aksesuarai ir, žinoma, gera nuotaika, todėl apie kiekvieną šio įvaizdžio dalį pakalbėsiu atskirai.

Vestuvinė suknelė
Iš anksto pasiruoškite adatą su siūlu, jeigu netyčia užkliūtumėte ir įplyštų audinys. Taip pat patarčiau į krepšelį įsimesti šlapių servetėlių, nes jos padeda nuvalyti tam tikrus nešvarumus nuo suknelės. Prisiminkite, kad ilgos ir puošnios suknelės būna sunkios, už jų lengva užkliūti, todėl jei jūs ruošiatės šokti, rekomenduoju vakarui turėti lengvesnę ir ne tokią ilgą antrą vestuvinę suknelę.

Makiažas
Labai svarbu vestuvinį makiažą darytis su kokybiška ilgalaike kosmetika, kurią naudoja profesionalai. Ji tikrai skiriasi nuo jūsų turimos namuose ir laikosi ilgiau. Tušas, akių apvadas ir makiažo pagrindas turi būti vandeniui atsparūs, nes tuomet nereikės pergyventi dėl akyse pasirodžiusių laimės ašarų, o jų tikrai bus!
Ką būtina turėti kosmetinėje, kad makiažas nuotraukose atrodytų „šviežias“, lyg ką tik iš salono? Visuomet po ranka su savimi patariame turėti ir naudoti kas 3 valandas:
• Neišsiversite be nedidelio, mobilaus veidrodėlio. Juk norėsite pasitikrinti, kaip atrodote?!
• Būtina turėti ilgalaikius lūpų dažus, ir tos pačios spalvos, kaip kad dažėtės ryte. Jeigu jūsų nenubučiuos aistringas jaunikis, tai padarys jūsų draugai ir artimieji. Lūpos turi būti „nepajudinamos“.
• Nepamirškite jūsų odai tinkančio maskuoklio-korektoriaus. Jeigu turite probleminę odą, iki vakaro kai kur gali nusitrinti rytinis makiažas. Iš patirties siūlau rinktis pieštukinio tipo produktą.
• Aktuali naujovė – riebalus sugeriančios servetėlės. Jūsų veidas neblizgės, be to, jos pravers ne tik jums, bet ir jaunikiui.
• Bespalvė permatoma biri pudra taip pat nuims blizgėjimą bei suteiks aksominės odos įspūdį.
• Akių ir antakių pieštukai. Vakare galėsite paryškinti savo akių formą.
• Kelioninės talpos micelinis vanduo. Nepamirškite įsidėti keletą vatos tamponėlių ar kosmetinių pagaliukų.

Šukuosena
Šiuo metu labai populiari natūralių garbanų šukuosena, prie kurios tvirtinami aksesuarai ir nuometas. Prisiminkite, kad esant smarkiam vėjui jūsų garbanos po truputį išsileis, o nuometą vėjas gali išrauti iš plaukų. Todėl visuomet patariu savo būtiniausių priemonių krepšelyje turėti nedideles šukas ir segtukų šukuosenos formavimui. Su šiomis priemonėmis bet kada pasitaisysite savo šukuoseną ir vėl atrodysite.

Bateliai ir aksesuarai
Daugelis nuotakų vestuvėms renkasi aukštakulnius. Bateliai dažnai būna nepranešioti ir greitai nuvargina jaunosios kojas. Jums reikės stovėti beveik visą dieną, todėl būtinai pasirūpinkite atsargine batelių pora. Taip pat nauja avalynė dažnai pritrina pūsles, todėl turėkite silikoninių pleistrų. Norinčioms apsidrausti – siūlau juos užsiklijuot iškart.
Noriu atkreipti dėmesį ir į jaunosios papuošalus. Nuotakos mėgsta ilgus, dažnai sunkius auskarus, kurie puikūs trumpam nešiojimui, bet po visos dienos tikrai paskausta ausis. Būtinai įsidėkite antrą, lengvesnių papuošalų komplektą, kurį galėsite pasikeisti vakaro eigoje.

Nuotakos pirmosios pagalbos rinkinys: bespalvis nagų lakas, dildė, akių lašai, vaistai nuo skausmo, keletas medvilninių pleistrų. Taip pat nepamirškite geriamo vandens buteliuko, nes šampanas nemalšina troškulio.

Pagarbiai, Gražina.

Dalintis

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram