Beauty fotosesijos nuotraukos puošia žurnalo viršelius, stendus, dalyvauja konkursuose, papildo profesionalų portfolio.

Tokia fotosesija dažniausiai renkasi makiažo ir šukuosenų meistrai, kosmetikos gamintojai ir atstovai.

Beauty fotosesijos modelio išvaizda yra neatsiejama komercinių ir kūrybinių projektų dalis. Pagrindinis tokios fotosesijos tikslas – atskleisti ir pademonstruoti meistro įgūdžius ir atskleisti modelio grožį, atskleisti jį ir iš geriausios pusės. Grožio fotosesija bus naudinga bet kuriai meistrei iš grožio srities, todėl kad tai puiki galimybė sužibėti kreatyvumu ir parodyti savo sugebėjimus.

Šio stiliaus fotosesijai būdingi stambūs kadrai. Kad parodyti kiekviena blakstiena. Atitinkamai, makiažas, šukuosena ir aksesuarai išeina į pirmą planą. Svarbų vaidmenį vaidina modelio veido bruožai, kuriuos būtina taisyklingai pabrėžti. Tokioms fotosesijoms atrenkamos gražios odos, be permanentinio makiažo ir blakstienų priauginimo, jaunesnio amžiaus merginos.

Tie, kas nori sau ar savo verslui beauty-fotosesijos, bet negali sugalvoti idėjos arba tiesiog nenori apsiimti pasiruošimo rūpesčiais, kreipiasi į profesionalius fotografus. Patirties turintys fotografai, vizažistai, plaukų stilistai padės sukurti idealų įvaizdį.