Kokia ji – mano fotografija?

Kokia ji – mano fotografija?

Kokiais išskirtiniais bruožais pasižymi jūsų fotografijos ir kame jūsų unikalumas?

Mano unikalumas emocijose per pačią fotosesiją. Skiriu daug dėmesio bendravimui, nes turiu sukurti tokią atmosferą, kad žmonėms būtų malonu prisiminti kaip buvo tą dieną smagu, kai susitikome. Daugiau dėl nieko nesirūpinu, nes visa kita neturi reikšmės. Kai turi sukaupusi didelę patirtį, tik tada supranti ko pageidauja klientas. Visi nori būti laimingi savo prisiminimuose!

Kuris elementas, gerai fotosesijai, yra svarbiausias: fotografas, fotoaparatas ar modelis?

Svarbūs visi elementai, tai neatskiriama grandis. Jeigu nėra kažkurio vieno, gali būti sunkiau įgyvendinti planą, bet jeigu yra tik vienas elementas – deja, išvis neįmanoma. 

Tuo tarpu, kai sujungiami visi paminėti elementai – gimsta gera nuotrauka!

Kiek vidutiniškai nuotraukų fotografas atiduoda klientui po fotosesijos?

Ko didesnis kiekis nuotraukų, tuo žemesnis jų sutvarkymo ir fotografavimo lygis. Norint sukurti gerą kadrą, užtrunka laiko, kartais laukiama ištįsas valandas.  Anksčiau su juostiniais fotoaparatais vestuvių dieną buvo tik 20 nuotraukų. Bet jos buvo tikros. Dabar skaitmena davė galimybę padidinti šitą kiekį. Dėl to praradome nuotraukos unikalumą. Darant kadrą reikia galvoti apie viską: foną, pozas, šviesą, šypsenas, žvilgsnius… Nuotrauka tai sustingusi akimirka. Todėl, tikiu, kad tik aukštos kvalifikacijos fotografas gali sau leisti atiduoti mažai nuotraukų, nes kiekviena yra tikras momentas, kuris seka istoriją. Tai, toli gražu, ne atsitiktinis fragmentas.

Norint sužinoti daugiau kviečiu apsilankyti puslapyje asmeninė fotosesija. Čia rasite išsamų aprašymą, galeriją su pavyzdžiais ir atsiliepimais, kurie padės geriau suprasti mano darbo stilistiką ir požiūrį į fotografiją. „Asmeninė fotosesija” – tai puikus būdas įamžinti ir prisiminti save.

Pagarbiai, Gražina.

Dalintis

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram